04.11.2021

Najbliższa i ostatnia w tym roku Sobota Informacyjna w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim - już 6 listopada!

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, iż w najbliższą sobotę 6 listopada 2021 r., w godzinach od 8:00 do 16:00, w siedzibie Wydziału Spraw Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (ul. Przy Rondzie 6) odbędzie się (ostatnia w tym roku) Sobota Informacyjna.

W ramach wydarzenia możliwe będzie:

• złożenie wniosku dotyczącego legalizacji pobytu po wcześniejszej rezerwacji terminu,
  • uzyskanie stampili po wcześniejszej rezerwacji terminu (tylko w przypadku, kiedy braki formalne zostały już uzupełnione),
  • dołączenie dokumentów do spraw w toku,
  • uzyskanie bezpłatnej pomocy w zakresie przygotowania/sprawdzenia wniosku,
  • uzyskanie informacji ogólnych dotyczących legalizacji pobytu i pracy,
  • uzyskanie szczegółowych informacji co do stanu sprawy pozostającej w toku,
  • odebranie karty pobytu po wcześniejszej rezerwacji terminu i przedłożeniu papierowego potwierdzenia opłaty (nie dotyczy osób, które dokonały opłaty przez system Paybynet).

Uwaga! Aby uzyskać stampilę, należy dokonać rezerwacji. Należy wysłać wiadomość email z tytułem “Sobota informacyjna 6/11 – stampila” na adres: info.opt@muw.pl, uwzględniając poniższe dane:

• imię i nazwisko,
  • data urodzenia,
  • numer sprawy,
  • data złożenia wniosku.

Po wysłaniu wiadomości email należy oczekiwać na zwrotne potwierdzenie zawierające godzinę spotkania.

Więcej informacji: https://infoopt.pl/sobota-informacyjna-w-wydziale-spraw-cudzoziemcow-06-11-2021-r/

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu!