07.05.2021

Sobota Informacyjna w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim - 15 maja

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż Wydział Spraw Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie zaprasza do udziału w wydarzeniu Sobota Informacyjna.

W sobotę 15 maja będzie możliwe między innymi:

- dołączenie dokumentów do spraw w toku (dziennik podawczy),
- uzyskanie bezpłatnej pomocy w zakresie przygotowania/sprawdzenia wniosku,
- umówienie dogodnego terminu na złożenie wniosku,
- pomoc w rezerwacji terminu na odbiór karty pobytu,
- uzyskanie informacji ogólnych dotyczących legalizacji pobytu i pracy,
- uzyskanie szczegółowych informacji statusu sprawy pozostającej w toku,
- uzyskanie stampili po wcześniejszej rezerwacji terminu (tylko w przypadku, gdy braki formalne zostały już uzupełnione),
- odebranie karty pobytu po wcześniejszej rezerwacji terminu i przedłożeniu papierowego potwierdzenia opłaty (nie dotyczy osób, które dokonały opłaty przez system Paybynet).

Aby uzyskać stampilę, należy dokonać rezerwacji. Należy wysłać wiadomość e-mail z tytułem “Sobota informacyjna 15/05 – stampila” na adres: rezerwacja.opt@muw.pl , uwzględniając poniższe dane:

imię i nazwisko,
    data urodzenia,
    numer sprawy,
    data złożenia wniosku.

Po wysłaniu wiadomości e-mail należy oczekiwać na zwrotne potwierdzenie zawierające godzinę spotkania.

Zapraszamy w godz. 08:00 - 16:00

Wydział Spraw Cudzoziemców MUW
    ul. Przy Rondzie 6, Kraków.

Szczegółowe informacje na stronie:  infoopt.pl/sobota-informacyjna-w-wydziale-spraw-cudzoziemcow-15-05-2021-r/