08.04.2021

WYMIANY: Nominacje i rekrutacja na rok akademicki 2021/2022

Szanowne Koleżanki i Koledzy
Drodzy Studenci,

pragniemy poinformować, że możliwe jest już nadsyłanie nominacji na nadchodzący rok akademicki 2021/22.

Sytuacja epidemiologiczna na świecie jest wciąż dynamiczna, ale żywimy szczerą nadzieję, że będzie coraz lepsza.

Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że jako uczelnia publiczna działamy zgodnie z odgórnie podejmowanymi zaleceniami. W przypadku podjęcia decyzji o zawieszeniu mobilności, będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki.

Procedura nominacji i rejestracji studentów przyjeżdżających na jeden bądź dwa semestry uległa zmianie.

1. Uczelnia Partnerska powinna przesłać nominację do 31.05.2021

Listę nominowanych studentów należy nadsyłać na adres: exchange@agh.edu.pl.

2. Student powinien dokonać rejestracji w systemie do 31.07.2021

Po otrzymaniu nominacji studenci dostają krótką instrukcję z opisem procesu rekrutacji. Wszyscy studenci powinni złożyć wymagane dokumenty do 31.07.2021. Po tym dniu system zostanie zamknięty, a studenci nie będą mogli złożyć aplikacji.