07.05.2021

Zaproszenie na webinar dotyczący oferty studiów na drugim stopniu - MSc Inno Energy Master School - 19 maja

Serdecznie zapraszamy na webinar dotyczący studiów II stopnia realizowanych we współpracy z EIT Inno Energy.

Są to studia 4 semestralne (jeden rok studiów jest realizowany na AGH, drugi na uniwersytecie partnerskim).

EIT Inno Energy Master School oferuje studentom atrakcyjne stypendia oraz wiele zajęć dodatkowych w zakresie zarządzania projektami, zarządzania procesami,  komunikacji, itp.

Studenci odbywają również praktyki w firmach partnerskich programu oraz uczestniczą w wykładach, zajęciach organizowanych we współpracy z partnerami biznesowymi oraz wyjazdach do przemysłu.

Studia magisterskie realizowane we współpracy z EIT Inno Energy to oferta dla przyszłych profesjonalistów zajmujących się zrównoważoną energią.

Data: 19 maja 2021 r., godz .: 14:30 (CET)

Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez link z banera.